Монолітне будівництво будинків

Ласкаво просимо на сайт компанії GrandCity-Stroy, тут Ви зможете дізнатися, як побудувати будинок або котедж, де саме застосовуються монолітні перекриття та фундаменти.

Як побудувати будинок і як звести котедж?

Яким має бути ідеальний будинок? У кожного є своя мрія, власні смаки та уподобання. І все це має право на існування, але лише до того часу, поки ідеальний будинок не починає втілюватися в реальний. Точні характеристики справді ідеального будинку знають лише професіонали. Побудувати ідеальний будинок-це дуже не просто і дуже відповідально.

GrandCity-Stroy – понад 10 років на будівельному ринку України

Для успішного вирішення такого завдання ми пропонуємо Вам кваліфіковану допомогу спеціалістів. Наша компанія спеціалізується на монолітному будівництві будинків, котеджів, таунхаузів та різних будівель та споруд, від розмітки фундаменту до здачі в експлуатацію. Наша компанія успішно зарекомендувала себе на ринку будівництва котеджів Києва та Київської області з 2004р. ( Фото наших робіт ) фотографії робіт виконаних нашою компанією. Наша компанія проводила будівельні роботи і в телевізійних студіях і на дрібніших об’єктах, наприклад стоматологія на Виноградарі “Light Dental Clinic

Сучасне будівництво

У будівництві ми пропонуємо сучасні тенденції, що переважають сьогодні в архітектурі та інженерії та використовуємо лише новітні технології, але, при цьому, пропонуємо вигідні ціни на проведення всіх необхідних робіт. Всі роботи з будівництва та ремонту ведуться у суворій відповідності до проекту та відповідних норм. Будь-які зміни узгоджуються із замовником та звіряються з нормативними документами. Скрізь, де необхідно, виходять спеціальні дозволи у відповідних інстанціях.

Компанія «GrandCity-Stroy» зробила вибір на користь монолітних робіт, оскільки на сьогоднішній день ця будівельна технологія є найпрогресивнішою. Цілісні стіни з бетону не мають ні порожнеч, ні швів, що позитивно позначається на звуконепроникності та теплозберігаючих властивостях будівлі. Виникнення тріщин у таких стінах виключено, до того ж сама конструкція забезпечує правильне розподілення навантаження на фундамент, тому усадки монолітні будинки не дають. Вартість монолітних робіт зрештою виявляється нижчою, ніж пристрій цегляної кладки або зведення панельних стін — це обумовлено, по-перше, зниженням витрат будівельних матеріалів, а по-друге, відсутністю необхідності застосовувати для будівництва важку техніку.


Насущні питання при будівництві будинку в Києві та області

Чому будівництво будинків у Києві все частіше починає займати уми заможних столичних мешканців? Аргументів на користь придбання чи будівництва котеджу дуже багато.

Свій будинок – це незалежність від сусідів, жеків та стандартного планування. Котедж є економічно вигідним. Якщо зробити будівництво котеджу в Київській області, а не в самій столиці – екологічний рівень життя підвищується у кілька разів. Комфорт життя в побудованому котеджі незрівнянний з проживанням у міській квартирі, нехай навіть найелітнішою та найдорожчою. Всі ці фактори зумовили різкий сплеск підвищеного інтересу до будівництва котеджів у Києві та Київській області.


Однак, що ж включає поняття «котедж»? Давайте спочатку звернемося до енциклопедичного визначення котеджу: «Котедж (англ. cottage) – простий одно-, півтораповерховий будиночок невеликої житлової площі для проживання однієї нуклеарної сім’ї з обов’язковою присадибною ділянкою.» Коротше, в англійців будівництво котеджу займало небагато часу та коштів. Будівництво котеджу у Києві – зовсім інша справа. В елітних котеджних містечках під Києвом навряд чи знайдеться навіть двоповерховий. У розумінні українського населення будівництво котеджу у Києві рівносильне зведенню родового замку. Так воно, мабуть, і є.

При плануванні будівництва будинку завжди можна оцінити в скільки обійдеться його будівництво і скільки він буде коштувати на ринку в готовому варіанті, часто для цього використовують оцінку нерухомості, оцінка нерухомості в Києві дозволяє побачити майбутню вартість інвестицій, які підуть на будівництво. Компанія, з якою ми співпрацюємо на ринку нерухомості допоможе визначити поточну та плановану вартість будинку, оцінка нерухомості на http://www.mayno.kiev.ua/, за цим посиланням можна зв’язатися з оцінювальною компанією в Києві.

Навіть якщо людина чітко визначила своє бажання отримати котедж і має при цьому необхідні засоби, кількість питань, які починають її при цьому хвилювати, стає дедалі більшою. Інформація про будівництво котеджів у Києві та Київській області, знайдена в мережі має розрізнений або відверто рекламний характер. Тому давайте пройдемося з основних проблем, що постають перед майбутнім власником котеджу.