Оренда опалубки Київ

Оренда опалубки для перекриття, опалубка для монолітного перекриття.

Оренда опалубки Київ (067) 965-70-14 Денис.

 Вартість оренди опалубки залежить від комплектації (наприклад, з фанерою або без) та від терміну оренди, оренда опалубки ціна може залежати від обсягу взятого обладнання.

Оренда опалубки ціна 2021-2022

Ціна на оренду опалубки Київ та Київська область
Оренда обладнання для опалубки:Од. Вим.Ціна 21 діба, грн.Ціна 30 діб, грн.Ціна більше 30 діб, грн.Ціна з ПДВ (безготівковий розрахунок)
Оренда опалубки для монолітного перекриття (без фанери)м28 грн.7 грн.6,5 грн.10 грн.
Оренда опалубки для монолітного перекриття (з фанерою)м212 грн.11 грн.10 грн.14 грн.
Оренда стяжного гвинта з двома гайкамишт4 грн.3 грн.2.5 грн.5 грн.
Оренда стояків опалубки 3,5 мшт4 грн.3 грн.2,5 грн.5 грн.
Оренда фанери для опалубки, ламінована 21 мм.м28 грн.7 грн.6,5 грн.9 грн.
Оренда опалубки для колон та стінм2800 грн.750 грн.700 грн.850 грн.

Оренда опалубки – Борщагівка, Боярка, Теремки, Вишневе, Обухів, Ірпінь.

Опалубка – це тимчасова конструкція, яка потрібна для виготовлення міжповерхових монолітних перекриттів із залізобетону, оренда опалубки для таких завдань – це ідеальний вихід для її вирішення. В основному в монолітному будівництві застосовується опалубка перекриттів на стійках. При використанні такої опалубки потрібно враховувати висоту поверху, несучу здатність кожної стійки, прольоти між несучими стінами або колонами тощо.

Оренда опалубки в Києві

Прокат опалубки для монолітних перекриттів дає можливість швидко та якісно зробити заливку необхідних конструкцій за мінімальної витрати свого часу. Оренда опалубки в Києві проводиться з доставкою на об’єкт і попереднім прорахунком, клієнт не ламає собі голову про те, скільки її потрібно і як її доставити. Для забезпечення оперативності та зручності, оренда опалубки Київ та Київська область має на увазі те, що вона доставляється на об’єкт у повній комплектації та готовій до роботи.

Опалубка для монолітних перекриттів складається з:

 • Телескопічна стійка. Вони бувають із зовнішнім і внутрішнім різьбленням і розрізняються між собою за несучою здатністю.
 • Універсальна корона, потрібна для утримання балки (ригеля).
 • Тренога, потрібна для фіксації стійки у вертикальному положенні та для стійкості опалубки.
 • Поперечні та поздовжні балки – це ребра жорсткості, на які лягатиме фанера.
 • Фанера. В основному використовується ламінована вологостійка фанера товщиною 21 мм.

До переваг такої системи опалубки можна віднести швидкість та простоту монтажу, можливість створювати різні конфігурації (круглу, консольну тощо). Також не менш важливим фактором є порівняльна безпека монтажних робіт. Оренда опалубки може бути також замовлена ​​з роботами з монтажу та демонтажу опалубки, як у наших партнерів active-build.com.ua, де також представлена ​​опалубка в оренду.

Оренда опалубки та монтаж опалубки

Перед тим, як буде проведена оренда опалубки для монолітних перекриттів, мається на увазі, що мають бути закінчені такі види робіт:

 • Підготовлено основу для встановлення опалубки, тобто залито чорнову підлогу;
 • Зведені несучі стіни чи колони;
 • Розрахована товщина монолітного перекриття, позначені прорізи під сходовий марш, під вентиляцію та димохід тощо;

Підтримуючим елементом опалубки є телескопічна стійка. Вони повинні відповідати висоті поверху та максимально допустимому навантаженню від монолітної плити перекриття. Опорна стійка опалубки необхідна для підтримки горизонтальних щитів опалубки під час заливки бетону, також як тимчасові опори при фіксуванні горизонтальних елементів. Розставляння стійок виконується згідно з розрахунками. Оренда опалубки повинна відбуватися згідно специфікації, яка розраховується на основі креслення.

Увага: опалубка може “впасти” тільки у випадку, якщо неправильно розраховане навантаження на стійки або стійки не зафіксовані за допомогою триног.

Оренда опалубки з фанерою

Формуючою поверхнею опалубки служить ламінована водостійка фанера розміром 1,25*2,5 м і товщиною 21 мм. За потреби фанера підрізається під потрібні розміри. Після цього стандартні листи та підготовлені смуги фанери укладаються на поперечні балки. Поперечні балки укладаються відповідно до схеми розміщення, але з кроком не більше 750 мм за поздовжніми балками, які теж укладаються відповідно до схеми розміщення. При укладанні фанери крайні по периметру листи перекриття кріплять цвяхами до поперечних балок, щоб уникнути перекидання листа фанери при знаходженні робітників на його консольній частині. При оренді опалубки з фанерою, потрібно точно розуміти, скільки фанери йтиме на підріз, щоб уникнути розбіжностей із власником обладнання.

Після встановлення та нівелювання (виставлення по лазеру) опалубки необхідно встановити відбортування (бортова дошка, смуги фанери) висотою, що дорівнює товщині перекриття, які закріплюють по периметру до опалубки. У деяких випадках відбортуванням може виступати ряд цегли або газоблоку. Мінімально необхідне плече спирання перекриття 120 – 150 мм на несучу стіну.

Стики фанери можна проклеїти самоклеючою стрічкою разового застосування. Формуючу поверхню опалубки покривають мастилом, щоб уникнути жорсткого зчеплення бетону з поверхнею опалубки.

Перед армуванням та бетонуванням необхідно провести ретельну перевірку правильності установки опалубки відповідно до схем та розрахунків.

Демонтаж опалубки та її здавання після оренди опалубки

До початку розбирання опалубки міцність монолітної плити перекриття має бути не менше 70% проектної. Такий міцності бетон марки В 25 (М 300) досягає приблизно 7 днів. Після цього опалубку можна знімати.

Оренда опалубки в Києві закінчується її зняттям та здаванням власнику згідно зі списком. Розбирання опалубки перекриття виконується за окремими елементами. Розбирання проводиться у такому порядку:

 • Відділення бортика (отбортовки) від плити перекриття, знімання інвентарної тимчасової огорожі;
 • Опускання домкратної головки приблизно на 4 см і перекидання поперечних балок. Не перекидають лише ті поперечні балки, які знаходяться на стиках фанерних листів;
 • Знімання фанери по одному листу;
 • Демонтують залишені поперечні, а потім поздовжні балки;
 • Розкріплюють стійки-опори, що підтримували опалубку, демонтують їх.

Оренда опалубки Київ – приклад горизонтальної опалубки:

Оренда опалубки Київ, Борщагівка, Боярка, Теремки, Вишневе, Обухів, Ірпінь – (067) 965-70-14