Оренда риштувань Київ

Телефон: (067) 965 70 14 Денис

Оренда риштувань 1 ряд, м²  — від 0,95 грн/доба
Оренда риштувань зі всіма настилами,  м² —  від 1,05 грн/доба

Мінімальний термін оренди риштувань – 3 тижні

(на оренду риштувань діє гнучка система знижок)

Оренда риштувань Київ та Київська область на вигідних умовах представлена ​​на нашому сайті, детальну інформацію про прокат риштувань Ви можете дізнатися за вказаними телефонами або у вказаному прайсі. Дані допоміжні конструкції є вертикальними стійками, виготовленими з металу. До стійок перпендикулярно або під певним кутом за допомогою різних хомутів та інших кріпильних елементів можуть приєднуватися підстави сходового типу для переміщення та стійкого розміщення працівників і будматеріалів.

Оренда риштувань ціна 2022:

Оренда риштувань з одним рядом настилу:

Площа риштувань:Більше 60 дібВід 30 до 60 дібДо 30 діб
від 1000 м²0,95 грн.0,95 грн.0,95 грн.
від 500 до 1000 м²1.00 грн.1.00 грн.1.00 грн.
від 200 до 500 м²1.05 грн.1.05 грн.1.05 грн.
від 100 до 200 м²1.05 грн.1.10 грн.1.15 грн.
від 100 м²1.25 грн.1.35 грн.1.50 грн.

Оренда риштувань, ціна з настилом всіх рядів (100%):

Площа риштувань:Більше 60 дібВід 30 до 60 дібДо 30 діб
від 1000 м²1.05 грн.1.10 грн.1.20 грн.
від 500 до 1000 м²1.10 грн.1.20 грн.1.25 грн.
від 300 до 500 м²1.20 грн.1.25 грн.1,30 грн.
від 150 до 300 м²1.35 грн.1,45 грн.1,55 грн.
від 150 м²1,65 грн.1,75 грн.1,90 грн.

Як можна оплатити оренду будівельних риштувань:

  • оплата готівкою на місці при доставці на об’єкт
  • оплата на банківську карту через Приват 24
  • оплата по безготівковому розрахунку (для юридичних осіб, ми платнки ПДВ)

Навіщо потрібна оренда будівельних риштувань? Практично кожні висотні роботи пов’язані з деякими труднощами та ризиком для життя будівельників і працівників, саме тому для виконання висотних робіт рекомендується використовувати будівельні риштування. Вони абсолютно незамінні як у будівництві, так і в ремонті будівель і зовнішніх і внутрішніх, але не завжди рентабельно їх купувати, дуже часто набагато вигідніше взяти будівельні риштування в оренду.

Вартість оренди будівельних риштувань залежить, в першу чергу від типу цих конструкцій (ригельні, клинові, рамні або хомутові) і, звичайно, від розмірів обраної конструкції даних споруд, а також від їхньої вантажопідйомності. Ці допоміжні споруди можуть бути окремими або кріпляться до стін, іноді ці металоконструкції мають колеса для їх вільного переміщення – від усіх цих показників буде в основному залежати стійкість даних допоміжних настилів та їхня несуча здатність. У будь-якій комплектації, прокат будівельних риштувань в Києві за найбільш вигідною ціною Ви завжди зможете знайти в нашій компанії.

Оренда риштувань Київ, будівництво житлового будинку:

Прокат будівельних риштувань Київ

У наші дні всюди ведеться будівництво нових будинків та будівель. Багатоповерхівки вже не дивують своїм величним виглядом мешканців великих міст. Але висотні будівлі не тільки будуються, вони потребують обробки, ремонту та утримання в чистоті. Перед тими, хто веде монтажні, будівельні, ремонтні та інші, часто виникають питання: як піднятися на необхідну висоту і втриматися на ній, як провести потрібні роботи? Вирішенням цієї проблеми є використання різних конструкцій та варіацій у будівництві одного типу, в обробці може застосовуватися інший тип даної допоміжної конструкції. Оренда риштувань у Києві представлена ​​на сайті нашої компанії, а також на сайті наших пратнерів http://active-build.com.ua/, де Ви також можете ознайомитися з умовами оренди та прокату.

Оренда будівельних риштувань в Києві

В даний час ці послуги користуються попитом. Але перед тим як звернутися за орендою, потрібно знати, що вони являють собою.

Існують різні види будівельних риштувань:

  • рамні;
  • подвісні;
  • штиреві;
  • клинові;
  • хомутові.

Тому перед тим як скористатися такою послугою, як прокат риштувань, потрібно знати, який саме Вам тип необхідний. Найбільш поширені – рамні ліси. Найбільш затребувані послуги з оренди саме такого типу риштувань. Це каркас, виконаний з вертикальних металевих рам. На з’єднаннях рам прикріплено прапорцеві замки. Чому рамна конструкція користується популярністю? Причин безліч. Це їх невелика маса, простота монтажу, що не потребує особливих умінь та навичок. Крім того, оренда рамних риштувань має невисоку вартість.

Оренда лісів рамного типу під час будівництва багатоповерхового будинку

Але останнім часом спостерігається тенденція до зниження попиту на рамні риштування. Справа в тому, що вони мають обмеження за висотою. Для проведення будівельних робіт допускається робота на висоті від 20 до 25 метрів, для оздоблювальних робіт не вище 40 метрів. Не підійдуть конструкції рамного типу для обробки фасадів зі складною геометрією. Тому залежно від виду робіт, крім рамних, застосовують інші типи риштувань.

Оренда будівельних риштувань клинового та хомутового типу. Українські сучасні міста сьогодні характеризуються не лише стандартними багатоповерхівками-коробками. Тут з’являються висотні будинки зі складними фасадами, переходами та арками. Для їх будівництва та оздоблення рамні будівельні риштування не підходять. Тому пропонується брати у прокат риштування клино-хомутового типу. У чому їхня особливість? Такі настили кріпляться особливим чином за допомогою спеціальних клинів. Подібне кріплення є міцним та надійним, здатне витримати і робітників, і необхідну техніку для ведення робіт. Саме тому все більше користується попитом послуга з прокату лісів клино-хомутового типу.

Підходять такі настили для обслуговування складних об’єктів. Додатковою гарантією їхньої надійності є кріплення, виконані за допомогою хомутів. Така конструкція є універсальною, оскільки можлива зміна висоти конструкції, розмірів робочої зони та відстані між стійками.

Потрібно зазначити, що клино-хомутові ліси будуть повністю безпечними та надійними у тому випадку, якщо вони сертифіковані. На це слід звертати увагу. Але процес сертифікації найчастіше є складним, довгим і витратним, тому прокат будівельних риштувань є вигіднішим, ніж їх покупка. Скориставшись послугою оренди, можна звести або оздобити будинок недорого та за короткий термін.

Таким чином, оренда або прокат лісів – це запорука безпечної, швидкої, якісної та недорогої роботи. А перелічені фактори є особливо важливими у діяльності будівельних організацій, які успішно ведуть роботи зі зведення та оздоблення красивих висотних будівель.